Czarna jagoda z luteiną NUTRILITE™

Czarna jagoda z luteiną NUTRILITE™

177,00
Produkt dostępny
NUTRILITE™ Czarna jagoda z luteiną, unikalne połączenie wyciągu z czarnej jagody, luteiny oraz witaminy A, które wspomagają wzrok w każdym wieku. Czarna jagoda i zawierające luteinę kwiaty aksamitki są uprawiane na organicznych farmach posiadających certyfikat NutriCert™. NUTRILITE kontroluje cały proces — od nasiona do gotowego suplementu diety — i stosuje takie podejście od ponad 80 lat.

 
Jakie korzyści związane są z przyjmowaniem preparatu?

Twoje oczy są Twoim oknem na świat. Zadbaj o to, aby dobrze widzieć wszystko, co dla Ciebie ważne!
 • Witamina A — jeden z głównych składników produktu — pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.
 • NUTRILITE Czarna jagoda z luteiną zawiera wyciągi roślinne, w tym wyciąg z czarnej jagody oraz luteinę z kwiatów aksamitki, które są uprawiane na organicznych farmach NutriCert™. Zachowawcze metody uprawy roli sprawiają, że rośliny są mocniejsze oraz charakteryzują się wysoką żywotnością i większą wartością odżywczą.
 • NUTRILITE kontroluje cały proces — od nasiona do gotowego suplementu diety — troszcząc się o to, aby do produktów NUTRILITE trafiały wyłącznie składniki najwyższej jakości.
 • Podobnie jak wszystkie produkty marki NUTRILITE, Czarna jagoda z luteiną nie zawiera żadnych sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
 • Łatwe i wygodne stosowanie — wystarczy przyjąć dwie tabletki raz dziennie.
   
Dlaczego warto przyjmować preparat?


Nowa formuła preparatu oferująca proste, lecz jednocześnie skuteczne wsparcie poprzez uzupełnienie niedoborów składników odżywczych w diecie zmniejsza optymalną dzienną dawkę do zaledwie dwóch tabletek, zwiększając wygodę jego stosowania. NUTRILITE Czarna jagoda z luteiną zawiera duże ilości wyciągów roślinnych, w tym wyciąg z czarnej jagody oraz luteinę z kwiatów aksamitki, które są uprawiane z wykorzystaniem zachowawczych metod upraw roli. Zachowawcze metody uprawy roli sprawiają, że rośliny są mocniejsze oraz charakteryzują się wysoką żywotnością i większą wartością odżywczą. Ponadto tabletki mają owalny kształt ułatwiający ich połykanie oraz nową formułę, które umożliwia zobaczenie najważniejszych składników roślinnych:
 • Luteina z kwiatów aksamitki jest zawarta w pomarańczowych drobinach.
 • Wyciąg z czarnej jagody znajduje się w ciemniejszej części tabletki.

Idealne rozwiązanie wspomagające wzrok!
 

Fakty
 • Intensywne korzystanie z urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony, komputery/laptopy, telewizory itp., może powodować przeciążenie oczu.
 • Przestrzeganie zróżnicowanej, zbilansowanej odżywczo diety wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wzroku.
 • Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby codziennie spożywać 5 porcji owoców i warzyw. 75% ludzi na świecie nie spełnia tego wymogu.
 • Suplementy mogą uzupełniać potencjalne niedobory składników odżywczych w diecie.


Charakterystyka


Witamina A — jeden z głównych składników produktu — pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.
 • NUTRILITE Czarna jagoda z luteiną zawiera wyciągi roślinne, w tym wyciąg z czarnej jagody oraz luteinę z kwiatów aksamitki, które są uprawiane na organicznych farmach NutriCert™. Zachowawcze metody uprawy roli sprawiają, że rośliny są mocniejsze oraz charakteryzują się wysoką żywotnością i większą wartością odżywczą.
 • NUTRILITE kontroluje cały proces — od nasiona do gotowego suplementu diety — troszcząc się o to, aby do produktów NUTRILITE trafiały wyłącznie składniki najwyższej jakości.
 • Podobnie jak wszystkie produkty marki NUTRILITE, Czarna jagoda z luteiną nie zawiera żadnych sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
 • Aby uzyskać optymalne rezultaty działania, wystarczy przyjmować dwie tabletki dziennie.
 • Owalny kształt tabletek ułatwia ich połykanie.
   

Składniki

Dla zalecanego dziennego spożycia wynoszącego 2 tabletki.
 • Witamina A — 210 mcg (26% RWS)
 • Luteina — 10 mg
 • Ekstrakt z czarnej borówki — 105 mg

SKŁADNIKI: stabilizatory (celuloza mikrokrystaliczna, agar, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, hydroksypropylo- metyloceluloza, sole wapniowe kwasów tłuszczowych, guma arabska), ekstrakt z czarnej borówki 11,3%, sacharoza, skrobia kukurydziana, olej palmowy, ekstrakt z czarnej porzeczki 3,4% (siarczyny), koncentrat ze szpinaku 3,4%, substancje przeciwzbrylające (kwas tłuszczowy, dwutlenek krzemu), wyciąg z kwiatów aksamitki 2,8%, maltodekstryna, przeciwutleniacze (palmitynian I-askorbylu, mieszanina tokoferoli (soja), askorbinian sodu, alfa- tokoferol), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), octan retinylu, woda, substancja glazurująca (wosk carnauba)


Sposób użycia


​Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy przyjmować dwie tabletki raz dziennie, podczas posiłku.
Produkt może być przyjmowany z innymi suplementami diety.


Dodatkowe informacje:


1. Kto może odnieść korzyści płynące ze stosowania tego produktu?

Każdy, kto troszczy się o zdrowie oczu i prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku, może odnieść korzyści płynące ze stosowania tego produktu. Przyjmowanie preparatu może być również korzystne dla osób, które nie myślą jeszcze o tym, aby zadbać o zdrowie oczu. Zmęczenie oczu spowodowane przeciążeniem wzroku odczuwają zwłaszcza osoby, które wykonują czynności silnie stymulujące układ nerwowy. Dotyczy to również młodszego pokolenia, które często korzysta z urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony, laptopy, telewizory.

 
2. Czym są fitoskładniki?

Roślinne składniki odżywcze czy też fitoskładniki to związki organiczne zawarte w roślinach, które zgodnie z obecnym stanem wiedzy działają korzystnie na nasze ciało. Termin „fito” pochodzi od słowa w języku greckim, oznaczającego roślinę. Owoce, warzywa, zboża, rośliny strączkowe, orzechy i herbaty to bogate źródło fitoskładników. Substancje te chronią rośliny przed zarazkami, grzybami i innymi zagrożeniami. Roślinne składniki odżywcze mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i sprawiają, że organizm funkcjonuje prawidłowo.

 
3. Czym jest luteina i jaki ma wpływ na oczy?

Kolejny fitoskładnik, czyli luteina, należy do grupy karotenoidów. Jest to naturalny barwnik obecny w wielu roślinach. Luteina występuje w obszarze plamki żółtej na dnie oka, gdzie zapewnia precyzyjną ochronę antyoksydacyjną. Najwięcej karotenoidów odkłada się w oczach. Luteina oraz zeaksantyna są gromadzone w siatkówce oraz soczewce oka. 

 
4. Czy produkt zawiera gluten lub laktozę?

Nie, produkt nie zawiera glutenu ani laktozy.
 

5. Czy produkt zawiera fruktozę, sztuczne aromaty, konserwanty lub sztuczne substancje słodzące?

Nie, produkt nie zawiera fruktozy, sztucznych aromatów, sztucznych barwników, konserwantów ani żadnych sztucznych substancji słodzących.

 
6. Czy produkt zawiera składniki alergenne?

Tak jak we wszystkich produktach, składniki alergenne są zapisane pogrubioną czcionką.
 

7. Czy preparat jest produktem przyjaznym dla wegetarian i wegan?

Tak, ponieważ produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.
 
 
8. Jak należy przyjmować ten produkt? Czy należy go przyjmować na pusty żołądek, czy z posiłkami?

Aby uzyskać optymalne rezultaty stosowania produktu, należy przyjmować dwie tabletki raz dziennie, podczas posiłku. Produkt może być przyjmowany z innymi suplementami diety.

 
Rozmiar62 tabletki
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij