Higiena jamy ustnej


 
POZNAJ GLISTER™
 

"Produkty do higieny jamy ustnej marki GLISTER zapewniają codzienną proaktywną ochronę potrzebną do zachowania piękna Twojego uśmiechu. Dzięki naukowo opracowanym formułom, produkty GLISTER zapobiegają pojawianiu się problemów. Linia GLISTER obejmuje wszystkie produkty niezbędne do codziennej higieny jamy ustnej: szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, nitkę dentystyczną, płyn do płukania jamy ustnej oraz odświeżający spray do ust.
 
 
image/png;;;Complete oral health.png


Pełna gama produktów do higieny jamy ustnej


Produkty GLISTER umożliwiają optymalną higienę jamy ustnej dzięki opracowanym przez naukowców formułom, które sprawią, że Twój uśmiech będzie lśnił!
GLISTER to marka, której możesz zaufać.


Doskonała higiena jamy ustnej
Zaawansowane naukowo składniki i technologia
Optymalna profilaktyka i pielęgnacja
Jaśniejszy, zdrowszy uśmiech
Proste w stosowaniu, lecz skuteczne produkty

 
 
image/png;;;best seller.pngNajlepiej sprzedający się produkt

 

GLISTER Pasta do zębów została wprowadzona na rynek w 1982 roku. Od dziesięcioleci jest najlepiej sprzedającym się produktem z oferty naszej firmy.


Efektywnie usuwa przebarwienia.
W sposób bezpieczny dla szkliwa poleruje zęby
Przebadana w warunkach klinicznych.
Usuwa osad i zapobiega powstawaniu ubytków
Zwiększa poziom reminalizacji i zapobiega demineralizacji szkliwaOpracowanie tak skutecznej i jednocześnie bezpiecznej receptury, jaką może poszczycić się seria produktów GLISTER, wymagało wielu lat wytężonej pracy naukowej. Badania obejmowały skuteczność w eliminowaniu przebarwień, polerowaniu szkliwa oraz usuwaniu osadu. Regularne stosowanie pasty do zębów GLISTER zapewnia skuteczność we wszystkich tych aspektach."Więcej na:

https://www.amway.pl/nasze-marki/glister-pl
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij