Piling regenerujący ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Piling regenerujący ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Produkt niedostępny
Preparat złuszczający zapewniający profesjonalne rezultaty i bardziej miękkką, wygładzoną skórę w ciągu zaledwie 8 minut.


Działanie
 
 • Piling chroni skórę przed efektem nadmiernego złuszczenia. Enzym pozyskiwany z grzybów ulega automatycznej deaktywacji, aby nie złuszczyć normalnych i zdrowych komórek skóry.
 • Już po jednym zastosowaniu skóra staje się bardziej wygładzona, miękka i promienna.
 • Po 6 tygodniach stosowania preparatu zmniejszeniu ulega widoczność drobnych zmarszczek i przebarwień.
   

Charakterystyka


ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Intensywnie Pielęgnujący Piling Regenerujący usuwa martwe komórki skóry z jej powierzchni, dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka i wygładzona. Rezultaty są podobne do uzyskiwanych w wyniku zastosowania profesjonalnych pilingów chemicznych. Skóra nie ulega podrażnieniu w trakcie łagodnego procesu eksfoliacji, ponieważ składnik aktywny automatycznie deaktywuje się, kiedy dochodzi do normalnych i zdrowych komórek ukrytych pod komórkami poddawanymi procesowi złuszczania. Poprawia zdolność skóry do wchłaniania składników nawilżających. Po kuracji trwającej 6 tygodni zauważysz znaczne zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek i przebarwień skóry.
 

Ciekawostki
 
 • Wyniki testów klinicznych pokazują, że już po jednym tygodniu stosowania pilingu następuje poprawa wyglądu skóry.
 • Po 6 tygodniach stosowania pilingu skóra staje się bardziej jędrna, wyrównana i nawilżona, a drobne zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne. 
 • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Intensywnie Pielęgnujący Piling Regenerujący został nominowany do nagrody w kategorii: Najlepszy Nowy Luksusowy Produkt do Pielęgnacji Skóry w konkursie UK BEAUTY AWARDS 2011. 

   
Właściwości


ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Intensywnie Pielęgnujący Piling Regenerujący daje wyniki podobne do rezultatów uzyskiwanych w wyniku zastosowania pilingu chemicznego, lecz przeznaczony jest do używania w domu.
 
 • Uzupełnia normalny program pielęgnacji skóry dzięki właściwościom intensywnie złuszczającym, które pozwalają wyeliminiwać szorstki, przesuszony naskórek.
 • Aktywny enzym pozyskiwany z grzyba, odpowiedzialny za działanie złuszczające, posiada naturalną zdolność deaktywowania swojego działania po usunięciu martwych komórek skóry, w wyniku czego zdrowe komórki pozostają nietknięte.
   
Sposób użycia
 • Po oczyszczeniu skóry nałóż na nią cienką warstwę pilingu. Zostaw na skórze na 6-8 minut.
 • W dniu stosowania preparatu złuszczającego zawsze należy stosować preparat z filtrami przeciwsłonecznymi, gdyż skóra może być bardziej wrażliwa na działanie promieni słonecznych.
 • Aby uzyskać szybsze rezultaty złuszczania, stosuj razem z ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Serum Wygładzającym. Piling regenerujący używaj rano dwa razy w tygodniu, a Serum Wygładzające wieczorem i rano w dni, kiedy piling nie jest wykonywany.
 • Stosowanie pilingu nie jest zalecane w czasie korzystania z innych produktów o działaniu eksfoliującym.

   
Składniki


Głównym składnikiem ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Intensywnie Pielęgnującego Pilingu Regenerującego jest unikalny, D25naturalny enzym pozyskiwany z grzyba mucor miehei, który dopasowuje się do naturalnego pH skóry i zapewnia łagodne złuszczanie. Enzym posiada właściwości samoregulacyjne, czyli automatycznie deaktywuje swoje działanie po złuszczeniu martwych komórek skóry. Dzięki temu chroni skórę przed podrażnieniami i nadmiernym złuszczeniem. Olejek z pestek szałwii hiszpańskiej NUTRILITE™ odżywia i pielęgnuje skórę.Na czym polega złuszczanie enzymatyczne skóry? 

Celem jest pozbycie się martwych komórek skóry z jej wierzchniej warstwy. Aby to osiągnąć, należy zerwać wiązadła łączące komórki skóry. Enzym z grzyba zawarty w tym produkcie skutecznie zrywa te wiązadła, eliminując w ten sposób martwe komórki skóry. Czy istnieje ryzyko nadmiernego złuszczenia skóry?

Nie. Enzym z grzyba zapobiega nadmiernemu złuszczaniu. W przeciwieństwie do pilingów na bazie kwasów, które mogą prowadzić do nadmiernego złuszczania skóry, enzym posiada unikalną zdolność do automatycznej deaktywacji, kiedy dosięga normalnych, zdrowych komórek skóry leżących pod komórkami martwymi. Zapobiega to podrażeniom i nadmiernemu złuszczaniu.


Czy skóra staje się bardziej wrażliwa?

Złuszczanie skóry sprawia, że staje się ona bardziej wrażliwa na promienie słoneczne w okresie prowadzenia kuracji, więc zawsze w ciągu dnia należy stosować preparat z filtrem przeciwsłonecznym.


Czy należy martwić się, kiedy piling stosowany jest razem z innymi produktami?

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Intensywnie pielęgnujący piling regenerujący nie powinien być stosowany jednocześnie z innymi produktami o właściwościach złuszczających. Jednak piling można stosować razem z ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Serum Wygładzającym. Oba preparaty dają efekty podobne do tych, które można uzyskać w wyniku zabiegów złuszczających przeprowadzanych w gabinetach lekarskich. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Intensywnie pielęgnujący piling regenerujący należy stosować rano dwa razy w tygodniu, a Serum Wygładzające codziennie wieczorem i rano w dniach, w których nie jest stosowany piling. Daje to o 21% szybsze i bardziej intensywne rezultaty złuszczania.
Rozmiar20 ml
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij