Tonik odświeżający ARTISTRY HYDRA-V™

Tonik odświeżający ARTISTRY HYDRA-V™

95,00
Produkt dostępny
Zapytaj o produkt
Odżywczy bezalkoholowy tonik przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich typów skóry. Wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych.


Działanie

 
  • Posiada łagodną, lecz szybko wchłaniającą się formułę, która nie pozostawia żadnych osadów. 
  • Usuwa pozostałości zanieczyszczeń i kosmetyków do makijażu, dając efekt idealnie oczyszczonej skóry.
  • Przygotowuje skórę na przyjęcie skutecznego w działaniu preparatu nawilżającego oraz kolejnych produktów pielęgnacyjnych.
  • Niezależnie od typu skóry, tonik bezalkoholowy zapewnia odpowiednie nawilżenie.


Zalety


ARTISTRY HYDRA-V Tonik Odświeżający uzupełnia codzienny program pielęgnacji skóry. Pozwala pozbyć się pozostałości po kosmetykach do makijażu i nadmiaru zanieczyszczeń. Oczyszczając skórę twarzy, przygotowujesz ją na przyjęcie składników odżywczych i nawilżających zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Kiedy po użyciu toniku, nałożysz na skórę preparat nawilżający, serum, krem pod oczy itp., tonik wzmocni i zapewni optymalny proces wchłaniania zawartych w nich składników pielęgnacyjnych.


Ciekawostki
 
  • Przemycie skóry tonikiem po zastosowaniu preparatu oczyszczającego zapewnia natychmiastowy wzrost poziomu nawilżenia aż o 211%.
  • Preparat niekomedogeniczny, nie zatyka porów i pozwala skórze swobodnie oddychać.
  • Testowany alergologicznie i dermatologicznie.
 
Właściwości


Tonik daje szybkie efeky nawilżenia skóry dzięki lekkiej i łatwo wchłaniającej się, bezkalkoholową formułę która zawiera:
  • Wodę z fiordów norweskich, zamkniętą w unikalnym, liposomalnym systemie transportowym ARTISTRY HYDRA-V, skutecznie odświeżającą i nawilżającą skórę.
  • Czerwone algi wzmacniające zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci.
  • Składniki łagodzące podrażnienia, dzięki czemu tonik może być stosowany do pielęgnacji wszystkich typów skóry.

Sposób użycia
 

Składniki


ARTISTRY HYDRA-V Tonik Odświeżający nawilża skórę za pomocą wody z fiordów norweskich, którą w głąb skóry dostarcza unikalny liposomalny system transportowy ARTISTRY HYDRA-V. Odżywcze działanie toniku wzmacniają czerwone algi, które wspomagają zatrzymywanie wody w skórze. Dzięki dużej zawartości składników odżywczych, tonik wygładza skórę i przygotowuje ją na przyjęcie kolejnych preparatów pielęgnacyjny
Rozmiar200 ml
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij