Wkłady wymienne HYMM™

Wkłady wymienne HYMM™

54,00
Produkt dostępny
Zapytaj o produkt
Nowy system o 5 ostrzach z 25% cieńszymi ostrzami i szerszą powierzchnią poślizgu* zapewnia uczucie komfortu podczas golenia, gwarantując precyzjne rezultaty. Większy pasek ochronny delikatnie rozciąga się po skórze, przygotowując włosy do golenia. Dzięki precyzyjnemu trymerowi można nadawać formę bakom, bródkom i wąsom.

CHARAKTERYSTYKA:
 • System o 5 ostrzach z 25% cieńszymi* ostrzami i szerszą* powierzchnią poślizgu pozwala uchwycić nawet najmniejsze włoski z mniejszym naciskiem, zapewniając uczucie komfortu i mniejsze podrażnienia podczas golenia.
 • Ruchoma główka dopasowuje się do konturów twarzy, umożliwiając dokładne golenie.

  * w porównaniu z poprzednimi wkładami HYMM o 3 ostrzach
   
 • Nawilżający pasek nasączony wyciągiem z aloesu i witaminą E sprawia, że ostrze ślizga się po skórze, zapewniając uczucie komfortu podczas golenia.
 • Trymer przeznaczony do miejsc trudnych do ogolenia (baki, kozia bródka, obszar pod nosem) został wyposażony w element ochronny, który zapobiega zadraśnięciom/zacięciom.
 • Może być stosowany średnio 19 razy.*
 • Produkt testowany dermatologicznie, odpowiedni dla skóry wrażliwej.

  * Według badań opinii konsumentów przeprowadzonych w Niemczech.

   
Sposób użycia:

Aby założyć lub wymienić wkład z ostrzem, naciśnij przycisk znajdujący się na przedniej stronie uchwytu ostrza.  

Zalecamy stosować w połączeniu z półprzejrzystym HYMM Żelem do golenia dla mężczyzn. Oba produkty zapewniają precyzyjne golenie i chronią skórę przed podrażnieniami.
Jeżeli chcesz zająć się miejscami trudnymi do golenia (bakami, kozią bródką lub obszarem znajdującym się pod nosem), użyj trymera znajdującego się po przeciwnej stronie wkładu z ostrzem.Unikaj kontaktu z oczami.
 
Rozmiar1 op./4 szt.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij