Zestaw TRUVIVITY BY NUTRILITE™

402,00
Produkt dostępny
Zestaw TRUVIVITY BY NUTRILITE™ obejmuje dwa suplementy diety– NAPÓJ W PROSZKU i SUPLEMENT DIETY – które uzupełniają swoje działanie i zapewniają optymalne wsparcie dla Twojej skóry  przez 24 godziny.*
Sprawdź, jak produkty TRUVIVITY BY NUTRILITE™ odświeżają i rewitalizują skórę, uwydatniając jej wewnętrzny blask.

Składniki zawarte w NAPOJU W PROSZKU i SUPLEMENCIE DIETY wspomagają normalny proces formowania się kolagenu oraz prawidłowe funkcjonowanie skóry, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Charakterystyka

• NAPÓJ W PROSZKU oraz  SUPLEMENT DIETY zawierają opatentowany PhytoCeramide Complex*, w którego składzie znajdują się ceramidy pszeniczne.
• SUPLEMENT DIETY zawiera opatentowany PhytoInfuse™** Complex, który dostarcza składniki pozyskiwane z wyciągów roślinnych.
• Obydwa produkty zawierają witaminę C pochodzącą z wyciągu z aceroli.
• Witamina C wspomaga produkcję kolagenu oraz sprzyja normalnemu funkcjonowaniu skóry.
• Witamina C bierze udział w procesie formowania kolagenu.
• Cynk ma wpływ na utrzymanie zdrowego wyglądu skóry.
• Cynk i witamina C chronią komórki przed skutkami stresu oksydacyjnego, który zachodzi pod wpływem czynników zewnętrznych (np. kontaktu z ozonem, zanieczyszczeniami, nadmierną ekspozycją na słońce) i stresującego stylu życia.
• Obydwa produkty są dostępne w wygodnych i łatwych do stosowania opakowaniach z odmierzonymi dawkami.

Uwaga: NAPÓJ W PROSZKU i SUPLEMENT DIETY mają za zadanie uzupełniać zróżnicowaną pod względem odżywczym, zbilansowaną dietę i zdrowy styl życia.

* PhytoCeramide Complex został opatentowany pod nazwą Cermosides™ przez EPI Francja
- Patent #2,779,646 Francja
** PhytoInfuse™ Complex został opatentowany do wykorzystania przez markę TRUVIVITY BY NUTRILITE,
Patent #7,348,034B2 Stany ZjednoczoneSkładniki
 

NAPÓJ W PROSZKU

 
ŚREDNIA ZAWARTOŚĆDZIENNA (1 saszetka)%ZDS*
Witamina C12 mg15%
Cynk4 mg40%
* % Zalecanego dziennego spożycia

SKŁAD: Fruktoza, kwas (kwas cytrynowy), maltodekstryna, aromat (zawiera lecytynę sojową), chlorek sodu, koncentrat aceroli (Malpighia punicifolia L., 0,6%), glukonian cynku, barwnik (burak czerwony), wyciąg z ceramidów pszenicy (Triticum aestivum L., 0,2%), trójglicerydy średniołańcuchowe, wyciąg z żurawiny (Vaccinium macrocarpon, 0,1%), kwas l-askorbinowy.

 

SUPLEMENT DIETY

 
ZAWARTOŚĆDZIENNA (2 tabletki)%ZDS*
Witamina A150 µg19%
Witamina C100 mg125%
Cynk8 mg80%
* % Zalecanego dziennego spożycia


SKŁAD: Maltodekstryna, stabilizatory (celuloza mikrokrystaliczna, pochodna sodowa karboksymetylocelulozy, hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza), wyciąg z kolcowoja chińskiego (Lycium barbarum L., 15,5%), kwas l-askorbinowy, wyciąg z owoców dzikiej róży (Rosa canina L., 10,8%), wyciąg z pestek winogron (Vitis vinifera L., 10,1%), substancje przeciwzbrylające (kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu), wyciąg z ceramidów pszenicy (Triticum aestivum, 3,1%), tlenek cynku, barwnik (dwutlenek tytanu), octan retinylu, substancja powlekająca (wosk karnauba).
Rozmiar30-dniowy zapas NAPOJU W PROSZKU i SUPLEMENTU DIETY.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij