Dlaczego Woda i Soda?
Bo bazujemy właśnie na takich prostych rozwiązaniach :)

Woda i Soda powstała z mojego zamiłowania do produktów dobrych, skoncetrowanych, ekonomicznych i biodegradowalych oraz rozwoju własnej wiedzy na ich temat.
Przez 5 lat pracowałam w branży farmaceutycznej i dobrze poznałam rynek aptecznych suplementów oraz kosmetyków. To był główny powód do podjęcia decyzji o zmianie w naszym domu. Wybrałam marki, które bazują na produktach o dobrym składzie i działaniu, potwierdzonym badaniami klinicznymi oraz patentami. Marki, które mogą się pochwalić własnymi, certyfikowanymi farmami. Marki, które współpracują ze światowej klasy naukowcami. Marki, których nie znajdziecie w galeriach handlowych. Marki, które są przyjazne środowisku i nie są testowane na zwierzętach.

Woda i Soda zbiera dla Was wszystkie te marki, żebyście mogli stosować produkty bazujące na naturalnych składnikach, skoncentrowane, biodegradowalne i jednocześnie zaawansowane technologicznie. Ja jestem nimi zachwycona i wiem, że Wy też będziecie. 

Wszystkie produkty dostępne są do kupienia pod linkiem:

https://www.amway.pl/user/4b1cb7701fa911ec964e89db461c79e9

Cieszę się, że tu jesteście. Jeśli będziecie chcieli o coś dopytać, to zapraszam do kontaktu!

Miłego przeglądania!
EwaZapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij