ZDROWY STYL ŻYCIA

 

POZNAJ NUTRILITE™

 "Nieprawidłowo zbilansowana dieta może prowadzić do niedoborów najważniejszych składników odżywczych potrzebnych naszemu organizmowi: makro- i mikroskładników odżywczych oraz fitoskładników. Składniki te są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i potrzebne każdemu z nas, niezależnie od wieku i stylu życia.
Z myślą o uzupełnieniu niedoborów składników odżywczych w organizmie, NURILITE™ wprowadza Podstawowy zestaw trzech produktów, które dopełnieją swoje działanie, dostarczając organizmowi potrzebnych mu substancji. Podstawowy zestaw trzech produktów obejmuje: All Plant Protein Powder, Omega-3 Complex oraz DOUBLE X™ lub DAILY.

 
NUTRILITE to wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety*.

Obejmuje ona kompletną serię produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, preparaty ziołowe, suplementy dla sportowców oraz preparaty zastępujące posiłki

Dzięki inspiracji założyciela firmy, Dr. Carla Rehnborga oraz doświadczeniom, które zdobył na Dalekim Wschodzie, NUTRILITE od 1934 roku łączy moc nauki z korzyściami płynącymi ze stosowania naturalnych składników roślinnych. Innowacyjne wykorzystanie rozwiązań naukowych połączone z korzyściami płynącymi ze stosowania fitoskładników, czyli składników odżywczych znajdujących się w roślinach, od zawsze stanowiło podstawę istnienia NUTRILITE. Dzisiaj z dumą świętujemy 80. lat spędzonych na pomaganiu ludziom z całego świata uzyskać lepsze samopoczucie i prowadzić aktywny tryb życia.

* Źródło: Euromonitor International Limited, kategoria Witamin i Suplementów Diety, % wartość globalnej sprzedaży detalicznej.


 
 


 
 

Dlaczego NUTRILITE
 

Filozofia marki NUTRILITE polega na podejściu „od nasiona do gotowego suplementu diety”, która stanowi harmonijne połączenie pozyskiwanych z natury składników z rozwiązaniami naukowymi. Podczas swojego pobytu z Chinach, co miało miejsce prawie 100 lat temu, Carl Rehnborg, założyciel Nutrilite, dostrzegł, jak ważne jest stosowania diety, której głównym elementem są owoce i warzywa. Rzeczywiste doświadczenia oraz dogłębne badania nad składnikami znajdującymi się w roślinach doprowadziły do stworzenia suplementów diety marki NUTRILITE. W 1934 roku na rynek został wprowadzony pierwszy w Stanach Zjednoczonych multiwitaminowo-multimineralny suplement diety z zawartością fitoskładników. 

Posiadająca 80 lat doświadczeń w dziedzinie badań naukowych, NUTRILITE™ to wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety**.

** Źródło: Euromonitor International Limited, kategoria Witamin i Suplementów Diety, % wartość globalnej sprzedaży detalicznej, dane za 2017 rok.


Nauka:

• Z marką Nutrilite współpracuje ponad 150 naukowców, badaczy i specjalistów ds. edukacji, którzy tworzą jeden z największych zespołów w branży. 
• Rocznie Nutrilite na całym świecie produkuje ponad 15 miliardów tabletek i kapsułek witaminowo-mineralnych. 

Natura:

• NUTRILITE™ jest jedną z wiodących w świecie marek suplementów diety, której producent stosuje przyjazne środowisku naturalnemu metody uprawy roli.

• Zamiast polegać na szkodliwych pestycydach, herbicydach i nawozach chemicznych, pozwalamy działać naturze.

• Stosowane od ośmiu dziesięcioleci zrównoważone metody upraw roli stanowią integralną część prac rozwojowych związanych z produktami NUTRILITE. 

• Zespół Nutrilite udoskonalił działania kontrolne nad produkcją w myśl filozofii „od nasiona do gotowego suplementu diety”, której głównym celem jest zachowanie pełnych właściwości odżywczych roślin oraz zmaksymalizowanie trwałości, skuteczności działania i bezpieczeństwa stosowania produktów NUTRILITE. 
Fitoskładniki stanowią różnicę. 

 • Zespół Nutrilite, w którego składzie znajduje się ponad 150 naukowców, badaczy i specjalistów ds. edukacji, nieustannie pracuje nad poprawą jakości produktów NUTRILITE. 
W celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów, co miesiąc Nutrilite przeprowadza 25 tys. testów. W skali rocznej prowadzonych jest 500 tys. ocen jakości."


 
Więcej na: https://www.amway.pl/our-brands/nutrilite 
 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij