Program Healthpointe- FIT w 6 tygodni

260,00
Produkt dostępnyProgram Healthpointe ma za zadanie w 6 tygodni nauczyć w prosty sposób mądrzejszego jedzenia bez wyrzeczeń, ograniczenia podjadania i cukru poprzez dodanie do diety przekąsek białkowych oraz regularnego ruchu w postaci 10.000 kroków dziennie. Bo tyle wystarczy, żeby gubić kilogramy i wyrobić w sobie nawyk bycia fit.
BEZ WYRZECZEŃ.

Healthpointe to szcześciotygodniowy program, który można powtarzac dowolną ilość razy, aż do osiągnięcia długoterminowych celów związanych z dobrym samopoczuciem.


Na cały program składa się 5 FAZ:
Program Healthpointe ogranicza przyjmowanie węglowodanów i tłuszczów, nie zmniejszając przy tym ilości dostarczanego organizmowi białka i to jest jego zaleta. Podczas żadnej z faz programu nie chodzisz głodny!

W programie Heathpointe proponujemy posiłki o odpowiednich proporcjach białka, węglowodanów i tłuszczów, aby złagodzić występowanie zachcianek i wpsomagać spalanie tkanki tłuszczowej.

Proponowana aktywność jest prosta i łatwa dla każdego....to zaledwie 10.000 kroków dziennie. Zapomnij o wyciskaniu siódmych potów przed pracą lub wieczorem przed snem. Healthpointe ma za zadanie nauczyć Cię codziennej aktywności o lekkim natężeniu, która będzie pobudzała Twój metabolizm, wykorzysta zapasy tłuszczowe i pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy, a także poprawić wydolność Twojego organizmu. Jest to też bezpieczna aktywność dla osób, które nie mogą nadmiernie obciążać stawów- udowodnione jest, że codzienne 10000 kroków dziennie pomaga "naoliwić" stawy mazią, co wspomaga ich prawidłowe działanie.


Healthpointe jest programem dla Ciebie jeśli chcesz:
  • zgubić zbędne kilogramy bez większych wyrzeczeń
  • wysmuklić swoje ciało
  • wyrobić w sobie nawyk zdrowego odżywiania
  • wzmocnić swoją odporność
  • nauczyć się jak w prosty sposób dbać o codzienną aktywność
  • nauczyć się jak odstawić niezdrowe przekąski i zastąpić je białkowymi

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas na kontakt@wodaisoda.pl ! Skontaktujemy Cię z osobistym trenerem, który wytłumaczy Ci na czym polega program i pomoże Ci w pierwszych krokach, jeśli zdecydujesz się wypróbować działanie systemu Healthpoine.

Boisz się, że nie podołasz?
Nie martw się. Twój osobisty trener będzie czuwał nad każdym etapem programu. Pomoże Ci również aplikacja mobilna, w której będziesz mógł notować swoje rezultaty.


Napisz do nas już dziś i dowiedz się więcej!

Rozmiar1 szt.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij