System oczyszczania wody z kranikiem eSpring™

System oczyszczania wody z kranikiem eSpring™

Produkt dostępny
System oczyszczania wody z własnym kranikiem, jest w stanie usunąć ponad 160 zanieczyszczeń, z czego 140 to substancje potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. System niszczy też ponad 99,99% chorobotwórczych bakterii i wirusów, które mogą znajdować się w wodzie pitnej.


 
Charakterystyka
 
 • Skutecznie ogranicza zawartość ponad 160 zanieczyszczeń, w tym ponad 140 substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia:
  o    ołów i rtęć
  o    cząsteczki mniejsze niż 0,2 mikrony, w tym azbest, osady, brud i kamień
  o    32 pestycydy i produkty uboczne pestycydów
  o    13 produktów ubocznych procesu dezynfekcji 
  o    radon i produkty uboczne rozkładu radonu znajdujące się w wodzie pitnej
  o    9 zanieczyszczeń pochodzenia farmaceutycznego
  o    42 znane i/lub podejrzane substancje zaburzające gospodarkę hormonalną
   
 • Skutecznie eliminuje (ogranicza lub zapobiega namnażaniu się) ponad 99,99% przenoszonych drogą wodną bakterii i wirusów w wodzie pitnej* (m.in. bakterii z grupy Coli, bakterii patogennych, heterotroficznych (HPC), wirusa polio, rotawirusów i WZW A).
 • Skutecznie ogranicza zawartość chloru i chloraminy, zdecydowanie poprawiając smak, zapach i przejrzystość wody.
 • Nie usuwa minerałów o korzystnym działaniu, takich jak wapń, magnez i fluorki 
 • Wystarcza do oczyszczania 5000 litrów wody do picia i gotowania dla 6-osobowej rodziny lub przez rok w zależności od tego, co nastąpi wcześniej**.
  - Jeden wkład filtra eSpring może oczyścić wodę mieszczącą się w 10 tys. butelek wody (po 500 ml)*.
 • Zapewnia duży przepływ, oczyszczając wodę w tempie do 3,4 litra na minutę (l/min).
  - Umożliwia napełnienie niewielkiego (dwulitrowego) rondla iCook w niecałe 34 sekundy.
  - Umożliwia napełnienie ekspresu do kawy na 12 filiżanek w niecałe 38 sekund.
 • Wygodny i prosty w użytkowaniu i utrzymaniu
 • Opatentowane przez markę eSpring technologie uwzględniają skompresowany wkład filtrujący z węglem aktywnym, konstrukcję filtra/wkładów oraz elementy mechaniczne i elektryczne konstrukcji.***
 • Wygodny w użyciu i łatwo wymienialny wkład węglowy/UV
 • Łatwiejszy w zastosowaniu i bardziej ekonomiczny niż woda butelkowana.
 • Monitoruje zarówno czas, jak i ilość przefiltrowanej wody, zapewnia dokładne informacje o pozostałym czasie żywotności filtra, dzięki czemu użytkownik może być spokojny o termin jego wymiany. Automatycznie resetuje się po wymianie filtra.
 • Wykorzystuje łatwe do zrozumienia ikony/elementy graficzne, które informują użytkowników o stopniu zużycia filtra i statusie systemu
 • Elastyczność przy instalacji pozwala na umieszczeniu systemu w najbardziej dogodnym miejscu.
 • Opatentowany* filtr węglowy zatrzymuje cząsteczki 300-500 razy mniejsze od ludzkiego włosa (*Opatentowany we Włoszech; Uwaga: Średniej wielkości włos ludzki to 60-100 mikronów)
 
 
Czy spożywasz wystarczającą ilość wody? 
 
 Woda jest niezbędnym składnikiem dla organizmu ludzkiego, który umożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie. Bierze udział w utrzymaniu prawidłowych funkcji fizycznych i poznawczych. Woda stanowi co najmniej 66% masy ciała przeciętnego dorosłego człowieka. Aby utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia, osoba dorosła powinna spożywać około 2 litry wody dziennie. Ilość wody zalecanej do spożycia zależna jest od kilku czynników. 
  
 Czynniki, które mają wpływ na ilość spożywanej wody:


Waga i rozmiar ciała


Aktywność fizyczna


Klimat

 
 

​Czy woda, którą spożywasz, jest dla Ciebie bezpieczna?
 
  
Zanim woda dotrze do Twojego domu, musi przebyć długą drogę, podczas której może ulec zanieczyszczeniom.
 
 
8 korzystnych czynników mających wpływ na poprawę jakości życia
 
  

Zaawansowana technologia
 
 
 

 

 


 


4 kluczowe rozwiązania technologiczne 

 

eCoupled™ Zasilanie bezprzewodowe

Inteligentny układ monitoringu

Wielowarstwowy filtr z węgla aktywnego

Technologia oparta na lampie emitującej                  promienie ultrafioletowe 

 

1. Lampa UV

Skutecznie eliminuje (ogranicza lub zapobiega namnażaniu się) ponad 99,99% przenoszonych drogą wodną bakterii i wirusów w wodzie pitnej* (m.in. bakterii z grupy Coli, bakterii patogennych, heterotroficznych (HPC), wirusa polio, rotawirusów i WZW A).

2. Filtr węglowy

Opatentowany w Stanach Zjednoczonych wielowarstwowy filtr z aktywnego węgla usuwa smak i zapach chloru, szkodliwe cząsteczki oraz ponad 160 zanieczyszczeń, z czego 140 stanowią substancje o działaniu potencjalnie niekorzystnym dla zdrowia.

3. Panel LED

Wykorzystuje łatwe do zrozumienia ikony/elementy graficzne, które informują użytkowników o stopniu zużycia filtra i statusie systemu.

4. Inteligentny układ monitoringu

Zasilanie bezprzewodowe (wykorzystujące komponent elektroniczny zasilany indukcyjnie), które zastosowano pomiędzy lampą UV a zestawem, całkowicie izoluje żarówkę UV od źródła zasilania.

5. Regulowane wężyki

Długość wężyków może zostać wyregulowana zgodnie z potrzebami podczas instalacji.

6. Funkcjonalny adapter

Adapter z łatwością można zainstalować na większości kranów.

 


 
Certyfikaty
 
 
 

 

System oszyszczania wody eSpring jest pierwszym, który spełnia standary NSF/ANSI: 

 

   

42

Poprawia smak, zapach, wygląd wody 

 

53

Usuwa substancje zanieczyszczające takie jak ołów, lotne związki organiczne 

 

55

Standard dodatkowego bakteriobójczego uzdatniania dezynfekowanej wody pitnej (Klasa B) 

 

401

Usuwa substancje zanieczyszczające; obejmujące m.in. leki na receptę/leki bez recepty, nowe rodzaje herbicydów itp., których śladowe ilości mogą znajdować się w wodzie. 

 

eSpring to pierwszy system oczyszczania wody na świecie, który uzyskał międzynarodowy atest NSF International w postaci standardów NSF/ANSI 42, 53, 55 i 401.

 

 
    
Twierdzenia związane z redukcją ilości zanieczyszczeń w wodzie muszą zostać zatwierdzone w wyniku testów przeprowadzonych w laboratoriach NSF International. System nie może dodawać do wody żadnych szkodliwych elementów. Materiały, z których wykonany został system, mające bezpośredni kontakt z wodą, muszą przejść rygorystyczny test ekstrakcji. Konstrukcja systemu musi spełniać wymogi i anomalie hydrauliczne, np. być odporna na zmiany ciśnienia wody. Materiały reklamowe, literatura marketingowa oraz etykiety nie mogą zawierać żadnych nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji. Materiały oraz proces produkcji muszą spełniać określone wymogi jakości. Muszą być także poddawane corocznym przeglądom.eSpring posiada atest Państwowego Zakładu Higieny Nr BK/W/0389/01/2018 Ważny do: 30/04/2021.
* Przy zastosowaniu jako dodatkowy sposób oczyszczania wody pitnej w ujęciach publicznych.
** Czas użyteczności filtra zależy od jakości wody i jego używania.


*** 2598233 Kanada, 200610103021.1 Chiny, HK1109132 Hongkong, 4819617 Japonia, MY142701-A Malezja, 6436299 USA, 6673250 USA, 3878645 Japonia, 03152640.3 Chiny, HK1063458 Hongkong, 03804217.7 Chiny, 4430399 Japonia, 10-0824147 Korea, 6984320 USA, 236136 Indie, 4358635 Japonia, 10-0875571 Korea, 6806649 USA, 7170200 USA, Chiny, 202616 Indie, ID0021067 Indonezja, 4567704 Japonia, 10-0468186 Korea, MY139949-A Malezja, 197169 Tajwan, 32008 Tajlandia, 6368504 USA, 5156027 Japonia, 10-1377925 Korea, I397101 Tajwan, 58632 Tajlandia, 7568955 USA.


Ciekawostki

 
 • eSpring™ to najlepiej sprzedająca się na świecie marka domowych systemów oczyszczania wody*.
 • eSpring łączy w sobie trzy technologie oczyszczania: filtrowanie mechaniczne, adsorpcyjne i dezaktywację promieniowaniem UV. 
 • Opatentowany filtr węglowy skutecznie usuwa cząstki stałe o średnicy do 0,2 mikrona, czyli 300 do 500 razy mniejszych od grubości włosa ludzkiego. Cząsteczki te to m.in. azbest, osady, brud i osady kamienne**.
 • Technologia „natychmiastowej gotowości do pracy” – lampa UV wewnątrz wkładu włącza się jedynie wtedy, kiedy włączasz kran. Woda, która przepływa przez urządzenie, jest zimna, ponieważ nie jest ogrzewana przez światło UV.
 • Elegancki wygląd, który pozwala zaoszczędzić przestrzeń w kuchni
 • System monitorowania powiadamia o fakcie, że filtr węglowy i lampa UV pracują. Alarmuje również o corocznej konieczności wymiany wkładu z filtrem.
 • Samodzielny kranik do wody filtrowanej z logotypem cechuje elegancki wygląd, który dopełni wystrój każdej nowoczesnej kuchni.
 • Długość złączek można dowolnie regulować.
 • Zestaw gotowy do użycia.
 • System eSpring doskonale działa przy ciśnieniu wody typowym dla gospodarstw domowych. Przeznaczony jest do montażu pod zlewem.
 • eSpring to pierwszy na rynku system uzdatniania wody, w którym wykorzystano sprzężenie indukcyjne i technologię inteligentnego modułu monitoringu.
 • System uwzględnia bezprzewodową, opatentowaną technologię eCoupled™, która przewodzi elektryczność przez komponenty powietrzne, wodne i plastikowe bez bezpośredniego kontaktu z łączami elektrycznymi UV lampy. Inteligentne bezprzewodowe zasilanie sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo wydajne i skuteczne. Zespół ds. rozwoju produktów wprowadził na rynek tę technologię w roku 2000, a eSpring jest jedynym system oczyszczania wody, który ją uwzględnia.***
 • Inteligentny czip umożliwia bezprzewodową komunikację z indywidualnymi wkładami, umożliwiając nadzór nad warunkami pracy oraz pobieranie ważnych danych z każdego wkładu, np. czas użycia i pozostałą wydajność.
 • Ma ponad 120 patentów przyznanych lub w trakcie przyznawania na całym świecie.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE eSpring™ Systemu oczyszczania wody
 • Wysokość obudowy: 327 mm (nominalna)
 • Średnica: 178 mm (nominalna)  Wykonana z trwałego, wysokoudarowego plastiku
 • Wartość znamionowa prądu: prąd stały 19 V, 3,16 A
 • Wkład filtra (nr katalogowy 100186-): Prasowany blok węglowy z wewnętrzną lampą UV
 • Materiały: Wszystkie materiały mające kontakt z wodą spełniają wymogi amerykańskiego Federalnego Urzędu Żywności i Leków, dotyczące przesyłania cieczy spożywczych.
 • Maksymalne ciśnienie operacyjne: 860 kPa
 • Minimalne ciśnienie operacyjne: 104 kPa
 • Maksymalna temperatura operacyjna: 30°C
 • Minimalna temperatura operacyjna: 4,4°C
 • Wydajność znamionowa: 3,4 l na minutę przy ciśnieniu wody 415 kPa z nowym wkładem filtra. (Rzeczywista wydajność będzie zależna bezpośrednio od ciśnienia wody oraz czasu użytkowania wkładu filtra).
 • Żywotność znamionowa: Zgodnie z założeniem wkład filtra ma wystarczyć do zaspokajania potrzeb średniej wielkości rodziny, zapewniając jej wodę do gotowania i picia przez jeden rok lub dostarczyć 5000 litrów wody w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.  UWAGA: Rzeczywista żywotność wkładu filtra będzie zależna od ilości zużywanej wody oraz jakości wody wodociągowej.
 • Instalacja: szybka i prosta.
 • Wymiana wkładu filtra: również szybka i prosta.  Może ją przeprowadzić użytkownik. Nie trzeba zwracać systemu oczyszczania wody do fabryki w celu wymienienia wkładu filtra.
 • Testowanie: Zewnętrzne atesty i standardy międzynarodowe: standardy NSF/ANSI 42, 53, 55, 401 oraz WQA Gold Seal.
 
* Na podstawie badania globalnej sprzedaży w 2018 roku przeprowadzonego przez Verify Markets. Dane będą aktualizowane co roku.
** Średni rozmiar włosa ludzkiego to 60–100 mikronów. 01803462.4 Chiny, 202616 Indie, ID0021067 Indonezja 4567704 Japonia, 10-0468186 Korea, MY139949-A Malezja, 197169 Tajwan, 32008 Tajlandia, 6368504 USA.
*** 6436299 USA.


Produkt podlegający 90 – dniowej Gwarancji satysfakcji.
 
Rozmiar32.7 cm x 17.8 cm
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Korzystamy z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij